Hakkımızda

1969 Yılında perakende cam satışı ile sektöre adım atmış ve babadan oğula geçen bu meslek zaman içerisindeki gelişimde önce cam toptancılığı daha sonra ise cam işleme tesislerimizle beraber kurumsal bir yol almıştır.

Trakya Grup Cam, 27 yılı aşkın mimari cam işleme tesisi olarak ülkemize ve yurt dışında 3 kıtaya yayılmış olan ağıyla hizmet vermektedir. İhracatının %80 ini Almanya, İsviçre, Norveç ülkeleri gibi Avrupa’nın gelişmiş ülkelerine yapmaktadır. Ayrıca Azerbaycan, Türkmenistan, Rusya ve Kuzey Irak gibi ülkelerde de binaların cephelerini süslemeyi başarmıştır.

Kuruluşundan itibaren hızlı temrin süresi ve müşteri memnuniyetiyle öne çıkan Trakya Grup Cam, kalitesini ve makine parkurlarını günden güne arttırmaya devam etmektedir. İlk üretim tesisi olan Esenyurt Haramidere fabrikası hala ilk günkü heyecanıyla üretimine devam etmektedir. 2014 yılında ikinci üretim tesisi olan Silivri Kınalı fabrikasının kurulumunu tamamlamış ve üretime başlamıştır. Bu tesisin kurulumu ile üretim kapasitesini 4 katına çıkarmıştır.

1992 yılında Şişecam Düzcam “Yetkili satıcı”sı ve Şişecam Düzcam “Yetkili çift cam üreticisi-ısıcam sistemleri” anlaşmasına imza atmıştır ve o günden beri ISICAM markası ile hizmet vermektedir.

2014 yılında Şişecam Düzcam “Temperlenebilir Low-E ve Temperlenebilir Solar Low-E camların akreditasyonunu almıştır(şişecam düzcam tarafından verilen işleme yetkisi).